Ubytování v Jeseníkách

Ubytování v Jeseníkách

25.2.2021 0 Od IN

Ubytování v Jeseníkách

Srdce Jeseníků nabízí ubytování v Koutech nad Desnou. Nově komfortně roubené chalupy nabízí ideální možnost ke strávení letní, ale i zimní dovolené. Ubytování v roubenkách umožňuje ubytování uprostřed Jeseníků. Areál je uzavřen v klidné části obce Kouty nad Desnou. Bohatě vybavené apartmány nabízejí opravdu luxusní ubytování. Roubenky jsou situovány tak, aby měli hosté opravdu soukromí a nebyli rušeni okolím.

Luxusně zařízené roubenky

Hostům je k dispozici možnost relaxace v podobě luxusní venkovní vířivky, která je v provozu celý rok a je situování ve venkovní pergole mezi roubenkami. Je samozřejmě osvětlena a na intimnosti mohou dodat LED žárovky. Samozřejmostí je chránění žaluziemi. K relaxaci ve vířivce také samozřejmě patří i odpočinek ve finské sauně.

To vše v kombinaci s výhledem na Jeseníky přináší tu pravou romantiku na českých horách.

V letě nabízí ubytování Kouty nad Desnou využití venkovního bazénu a travnaté plochy k opalování a odpočinku. U každého domu je také k dispozici posezení s pergolou a možnost grilování.

Pro děti je připraveno dětské hřiště a v zimě i mini sjezdovka pro malé děti. Je myšleno i na ty nejmenší – pro ty je připraveno dětské hřiště JungleGym se skluzavkou, pískovištěm, kolotočem a nejrůznějšími houpačkami. Ti větší najdou vyžití u kamenné lezecké stěny anebo na trampolíně.