Jadberg – nejen basketbalové dresy na míru

Jadberg – nejen basketbalové dresy na míru

5.3.2021 0 Od IN

Jadberg – nejen basketbalové dresy na míru

Profesionální dresy nejsou jen pro profíky. Jednotný dres stmelí tým na jakékoliv úrovni. Mužstvo udělá z party kamarádů, kteří si chodí zahrát fotbal, i z kolegů, kteří dají přednost třeba florbalu.

Jadberg dodává dresy pro celou řadu sportů. Basketbalové dresy, dresy na florbal, fotbal, volejbal, hokej, pro požární sporty, pro házenou, cyklistiku i běh. Nabídne vám též sportovní oblečení pro tréning a volný čas a další speciální kousky nabízí pro ženy.

Dresy od Jadberg jsou z moderních funkčních materiálů

Hitem je vzdušný a rychleschnoucí Nanofit, ultralehký a na omak příjemný Maxxfit, prodyšný Base, lehký, vzdušný a dezénem atraktivní Realfit či komfortní a oděruvzdorný Pro Ice vhodný pro hokejové dresy. V sortimentu však nechybí další špičkové materiály, které nachází uplatnění v jednotlivých sportech, pro které Jadberg své dresy vyrábí.

Chcete třeba funkční basketbalové dresy, které budou naprostou špičkou? Ty od Jadberg se mohou pochlubit špičkovými funkčními materiály, pohodlnými střihy neomezujícími pohyb těla, ale též dokonalým designem v mnoha barvách a s trvanlivým potiskem technologií digitální sublimace. Takto špičkové dresy mohou rozhodnout, zda váš tým získá převahu nad protihráči.

Objednejte si rovněž chrániče

Ve své nabídce má Jadberg i specifické části dresů, jako jsou například florbalové brankářské chrániče. Ve firmě vědí, že florbal není balet, a žádá si proto i pořádné chrániče pro brankáře, které přilnou doslova jako druhá kůže. Doplnit je lze i brankářskou helmou.

V Jadberg si lze nechat na míru vyrobit dresy i týmové oblečení za špičkových podmínek

Firma má krátké dodací lhůty, skvělé materiály a perfektní tisk. Návrhy archivuje až tři roky, takže si lze snadno nechat dotisknout další dresy pro nové hráče i pro ty, kterým již dosloužily. Jadberg vždy rozlišuje, zdali jde o halové nebo venkovní sporty, a podle toho vybírá i materiály pro dresy. Na dresy i potisk poskytuje až tříletou záruku.