Uplifter po dobu revize jeřábů zapůjčí jeřáb náhradní

Uplifter po dobu revize jeřábů zapůjčí jeřáb náhradní

2.3.2021 0 Od IN

Uplifter po dobu revize jeřábů zapůjčí jeřáb náhradní

Uplifter je klíčový hráč na trhu s manipulační technikou, zdvihací a vakuovou technikou, má velký sortiment minijeřábů, mobilních i přívěsných jeřábů, dále také vakuových přístrojů. Veškerou techniku prodává, pronajímá a také se o ni s tou nejlepší péčí stará. Stejně tak se může postarat o vaše jeřáby.

Uplifter poskytuje revize jeřábů, pravidelné servisní kontroly a opravy v případě potřeby. Servisuje nejen stroje, které prodává, ale i jeřáby veškerých dalších značek.

Servisní místa v Praze, Brně i sousedních státech

Uplifter má své pobočky v Česku v Praze a Brně. Pokud sídlíte blízko hranic, možná pro vás bude výhodnější vydat se do zahraničních středisek. Jedno je v Bratislavě, několik v Polsku a 7 poboček se nachází v Německu. Nejste-li schopní jeřáb na servisní místo dopravit, mohou odborníci přijet k vám. Vždy se dá domluvit, bližší informace najdete zde: https://uplifter.cz/revize-jerabu/.

O svůj jeřáb v době servisu nepřijdete

Servisní místa jsou vybavena patřičnou technikou, díky které je možné práci vykonávat rychle a přesně. Uplifter má zároveň kontakty na dodavatele náhradních dílů, takže i tato část probíhá rychle. Přesto je zřejmé, že většina firem si nemůže dovolit přijít o svůj jeřáb ani na pár dní. Přesně z toho důvodu po dobu servisu Uplifter zapůjčuje náhradní jeřáby.

Nechte si zkontrolovat svůj jeřáb a také poradit

Uplifter si poradí s veškerými typy jeřábů, tedy s minijeřáby, přívěsnými jeřáby i mobilními jeřáby. Všechny potřebují vstupní revizi a pravidelnou údržbu – jak v profesionálním servisu, tak v provozu. Přijďte se s odborníky poradit, jak se máte o jeřáby starat, aby dlouho vydržely v původním stavu a fungovaly spolehlivě. Uplifter pořádá rovněž odborná školení, umožňuje získat profesní certifikáty. Více informací hledejte na webových stránkách https://uplifter.cz/revize-jerabu/.