Samolepicí reklama z řezané fólie informuje i podporuje image firmy

Samolepicí reklama z řezané fólie informuje i podporuje image firmy

8.7.2021 0 Od IN

Samolepicí reklama z řezané fólie informuje i podporuje image firmy

Logo, nápis nebo upoutávka na vaše podnikání. To vše umožňuje samolepicí reklama z řezané fólie. K výrobě lze použít interiérovou, exteriérovou, wallartovou i litou fólii.

Nepřehlížejte plochy vhodné k propagaci. Ty, na které můžete zcela legálně umístit svoji propagaci, navíc bez nutnosti platit pronájem plochy, najdete všude kolem sebe. Levné nápisy vytištěné, nebo vyřezané ze samolepicí fólie, lze nalepit na dveře, okna, zeď, na interiérový nábytek, na různé vnitřní i venkovní panely, samozřejmě též na automobil. Každé umístění si žádá své.

Jak na polepy do interiéru, a jak řešit ty exteriérové, které jsou vystaveny extrémům počasí a UV záření, nejlépe poradí odborníci, kteří vám pak tuto reklamu rovněž vyrobí, případně i nainstalují. Najdete je na webových stránkách Samolepicireklama.cz.

Interiérová samolepka jako efektní řezaná grafika

Kvalitní řezaná grafika může být reklamním sdělením, ale mnohdy slouží i jako designový prvek v interiéru firmy či provozovny. Interiérová samolepka, která se vyřeže ze samolepicí fólie, dokáže barový pult v kavárně i ten recepční ve firmě zcela změnit, dát mu design a současně podpořit image firmy a značku.

Řezaná grafika vypadá efektně, lépe než jen na samolepicí fólie, tištěná loga a reklamy. Vyřezané fólie se přitom dají instalovat na celou řadu povrchů, včetně skla či zdi. Po vyrobení jsou vhodné k okamžité instalaci a díky přenosové fólii většinu z nich nalepíte i svépomocí jako profíci.

Věděli jste, že i 3D nápisy mohou být samolepicí?

Samolepicí 3D nápisy dělají reklamu v interiéru a v exteriéru ještě efektnější. Instalují se stejně snadno jako jiná samolepicí reklama, přitom mohou být tlusté 5 až 50 mm. Hodí se především na efektní logo firmy či značky, které se může vyjímat u recepce či jinde na zdi.

Samolepicí reklama s grafickým návrhem zdarma

Nechte si vyrobit samolepicí reklamu. Firma Oreo Media Print nabízí na svých webových stránkách Samolepicireklama.cz možnost zadat si výrobu interiérových i exteriérových polepů, včetně samolepicí reklamy i polepů na automobily.

Zakázku lze realizovat od jednoho kusu. Firma má k dispozici 72 barevných odstínů folie, skvělé technické vybavení a mnohaleté zkušenosti. Grafický návrh dle dodaných podkladů pro vás připraví zdarma. K instalaci reklamy dostanete skvělý návod, nebo můžete využít službu instalace na klíč. Tu firma provádí v rámci celé České a Slovenské republiky.