Obecní drátový rozhlas patří i v době facebooků a webů k důležitým komunikačním prvkům

Obecní drátový rozhlas patří i v době facebooků a webů k důležitým komunikačním prvkům

23.7.2021 0 Od IN

Obecní drátový rozhlas patří i v době facebooků a webů k důležitým komunikačním prvkům

I když by někdo mohl namítat, jestli není drátový rozhlas, či jeho bezdrátová varianta přežitkem, rozhodně tomu tak není. Především v obcích, ale též v řadě měst, je důležitým informačním médiem. Patří ke koloritu venkova, protože je to právě obecní drátový rozhlas, díky kterému se dovíte, že u vás v obci bude veterinář očkovat pejsky a kočky proti vzteklině, že přijede pojízdná prodejna s uzeninami, nebo bude týden zavřený obchod i pošta.

Drátový rozhlas není přežitkem

Obce dnes většinou informační kanály kombinují, ale i vedle facebooku, či třeba mobilního rozhlasu, což jsou vlastně zprávy na mobil od zastupitelů obce, zůstává obecní drátový rozhlas důležitým informačním médiem nejen pro starší lidi. Vyhovuje všem věkovým skupinám a i zastupitelstvu, pro které je nejpřirozenější formou, jak obyvatele informovat o důležitých věcech týkajících se obce, o akcích a kultuře v obci, ale i o různých nařízeních.

Když potřebujete specialisty na obecní rozhlas

Obecní rozhlasy zastarávají, ale rozhodně se je vyplatí udržovat v chodu či obnovovat. Specialistou na tuto oblast je firma EL-MIK. Ta se věnuje navrhování, montážím, servisu i opravám městských rozhlasů. Dnes se sice stále více prosazují bezdrátové rozhlasy, a i ty firma nabízí, stále jsou však v provozu především klasické rozhlasy po drátě. Drátový rozhlas pro města a obce je zapotřebí udržovat, případně též modernizovat. O to vše se umí postarat EL-MIK. Firma poskytuje komplexní služby i zařízení za nejoptimálnější ceny.

O společnosti EL-MIK

Firma je specialistou na výrobu a montáž ozvučovací techniky se zkušenostmi již od roku 1994. Součástí obchodní činnosti společnosti je též maloobchod a velkoobchod s ozvučovací technikou. A to nejen pro města, mikroregiony a obce, ale třeba i pro školy, obřadní místnosti, kulturní domy, sportoviště a stadiony, smuteční síně i hřbitovy.