Proč plastové obálky pro e-shopy používá stále více obchodníků?

Proč plastové obálky pro e-shopy používá stále více obchodníků?

30.4.2021 0 Od IN

U mnoha českých e-shopů můžeme zaznamenat nový trend – zasílání zboží v ekologických LDPE obálkách. Jaké jsou jejich výhody? Jako majitel e-shopu pravděpodobně velmi dobře víte, jak se svět elektronického obchodování neustále vyvíjí a jednotlivé obchody soutěží o to, aby spotřebitelům přinesly nejkvalitnější produkt co nejefektivnějším způsobem za nejnižší možné náklady. Lehké a odolné plastové obálky pro e-shopy jsou skvělou alternativou pro zasílání produktů, které nevyžadují krabici. Mají samolepící uzávěr opatřený jedním nebo dvěma lepicími proužky a jsou k dispozici v různých stylech a velikostech určených k ochraně zboží před nástrahami cesty od distributora ke spotřebiteli.

Výhody plastových obálek pro e-shopy

Na rozdíl od papírových obálek nebo rozměrných krabic mají plastové obálky mnoho výhod. Jsou vyrobeny z tenkého a lehkého polyetylenu, který je odolný proti vlhkosti a ochrání tak vaši zásilku před povětrnostními vlivy během přepravy. Polyetylén, neboli LDPE, je navíc pevný a pružný, takže nehrozí, že by obálka byla během přepravy poškozena.

https://www.bluearrow.cz/reklamnni-tasky/plastove-obalky/

Výhodou plastových obálek pro e-shopy je i zabezpečení proti neoprávněné manipulaci se zásilkou. Uzávěr je opatřen jedním nebo více silně lepícími proužky, které po uzavření zajistí, že zásilku nebude možné otevřít bez roztržení obálky. Vaši zákazníci se tak dozvědí, zda někdo během přepravy manipuloval s jejich balíčkem. To vám pomůže vyhnout se problémům, jako jsou chybějící nebo poškozené položky.

Potisk plastových obálek odliší vaše zásilky od konkurence

Ekologické LDPE obálky vyrobené z recyklovaného polyetylénu (reLDPE) je možné oboustranně potisknout a vytvořit tak zcela unikátní obal, který odliší vaše zásilky od konkurence a zajistí vám tak další propagaci a zvýšení povědomí o vaší firmě.