Reklama ve výloze mnohému napoví

Reklama ve výloze mnohému napoví

19.5.2021 0 Od IN

Jak na reklamu na výloze?

Ten hlavní důvod je samozřejmě propagace. Výloha je prostor, který prodává. Proč tedy nedat o sobě vědět? Konkurence nikdy nespí, proto pokud chcete být vidět, měli byste na sebe také pořádně upozornit. Když navíc správně zvolíte grafiku, můžete být nepřehlédnutelní.

Reklamními polepy totiž dokážete oslovit spoustu potenciálních zákazníků, a to za zlomek ceny. Například tým z vyrobapolepu.cz pro vás dokonce zdarma připraví grafický návrh, a jsou schopni polepy expedovat již druhý den.

Pro výrobu reklamy na výlohu máme hned několik možností, jaké polepy zvolit. Můžete zvolit jednoduché texty z řezané folie. Ty lze také doplnit o ikony nebo symboly, a nebojte se ani barevných kombinací – výrobce folií nabízí až 72 barevných variant.

Můžete si ale také nechat vytisknout tematický obrázek na plnou bílou folii. Obrázky šťavnatého ovoce a čerstvého pečivaupoutají a nasměrují kolemjdoucí k návštěvě prodejny potravin, řeznictví a prodejny s dalším sortimentem.

Velmi oblíbená je také možnost tisku na perforovanou folii
Tato děrovaná folie má díky miniaturním otvorům tu vlastnost, že zevnitř jde pěkně vidět ven, ale zvenčí je vidět potisk. V provozovně tak téměř nepřijdete o světlo.

Na popularitě také nabírá výroba reklamy z pískové folie

. V takovém případě se jedná o velmi elegantní řešení, a to ze samolepicí folie s efektem pískového skla. Na folii si můžete nechat cokoli natisknout, taky z ní ale lze vyřezat texty. Novinkou je i kombinace tisku i výřezu, a výsledkem je velmi efektní reklama na výlohu.

Moderní fólie vydrží 5–7 let

Rozhodující je samozřejmě kvalita materiálu, ze kterého je polep vytvořen (pamatujte, že čím je folie tenčí, tím bývá kvalitnější), a také kvalita provedení polepu. Například samolepicireklama.cz dodává veškeré polepy s návodem pro snadnou instalaci a v případě zájmu nabízí instalaci po celé České i Slovenské republice.

Nemusíte se bát, že by polepy jakkoliv poškodily sklo vaší výlohy, dnešní materiály jsou na již tak vysoké úrovni kvality, že lze fólii odstranit zcela bez poškození skla.

Pamatujte také na to, že dobrý dodavatel vám nabídne několik variant, aby pro vás našel to nejvhodnější řešení.