Likvidace vozidel na klíč – rychle a s penězi na ruku

Likvidace vozidel na klíč – rychle a s penězi na ruku

20.6.2021 0 Od IN

Každé auto jednou doslouží. Může se se stát v domácnosti nadbytečným, nebo už prostě dosloužilo. Jak na jeho likvidaci? Zkuste profi službu.

Likvidace aut Praha i likvidace vozidel kdekoliv na území České republiky – to je Zahotove.cz. Tato unikátní služba funguje celorepublikově a své auto jejím prostřednictvím prodáte třeba již druhý den. Svůj automobil, novější i starší, bouraný i nepojízdný, určený k likvidaci, prodáte za nejvyšší možnou cenu firmě, která má nákupní proces perfektně zorganizovaný tak, že se nezdržujete papírováním, nikam automobil nevozíte, a ještě dostanete peníze na ruku.

Důvodů, proč prodáváme automobil, je mnoho. Často právě ten, že se potřebujeme dostat z finančních potíží a hodí se nám každá koruna. Proto mnohdy potřebujeme prodat za hotové. Platba na účet pro nás není výhodnou. Služba Zahotove.cz přesně takto funguje. Peníze vyplatí na místě v hotovosti.

Prodejte automobil už druhý den

Celý proces likvidace vozidel a váš prodej auta či autovraku proběhne velice rychle a profesionálně. Firma likviduje nejen osobní auta, ale i dodávky, další užitkové vozy i stavební stroje. Služby poskytuje soukromým osobám, živnostníkům i firmám. Firmě se stačí ozvat a obratem zjistíte předběžnou cenu, kterou za své vozidlo či stroj dostanete. Nemusíte auto nikam vozit k obhlídce, ani absolvovat desítky návštěv potenciálních zájemců. Zástupce firmy se dostaví nejpozději do 24 hodin, a to nejen proto, aby si automobil prohlédl, ale rovněž odvezl. Peníze za vozidlo dostanete přímo na místě na ruku.

Seriózní služba výkupu vozidel je výhodnější než prodej svépomocí

Bazarový prodej starších vozů či vraků na součástky se může vymstít. Mnohdy jednáme s velkým množstvím zájemců, což je časově náročné. Nedá se spolehnout na to, že zájemce dorazí na schůzku, často chce automobil vidět vícekrát, dokonce posílá znalce. I když se nakonec prodej povede, nesete na svých bedrech záruku, což u služby Zahotove.cz není. Díky tomu se nemusíte bát situace, kdy po vás třeba po půl roce bude kupující žádat slevu z kupní ceny. Zjistěte si potenciální cenu vašeho vozidla ještě dnes.