V dnešní době si můžete sjednat majetkové pojištění i online

V dnešní době si můžete sjednat majetkové pojištění i online

18.6.2021 0 Od IN

V dnešní době si můžete sjednat majetkové pojištění i online

Bez čekání ve frontách na pobočce, sjednávání schůzek s makléřem nebo nekonečných úředních formalit. Pojišťovny se přizpůsobují době, které vládne internet a řeší vše rychle a nanejvýš věcně. Kvůli sjednání pojistky ani nemusíte nikam osobně, vyřízení je možné i přes internet. Stačí pouze základní údaje, jako je například počet metrů čtverečních obytné plochy vaší nemovitosti, ať už jde o byt nebo například menší rodinný domek.

Komplexní nabídka i pro majitele chat

Co všechno se může stát předmětem pojistky? Existuje hned několik různých variant, takže si vybere každý! Pojištění majetku a odpovědnosti se může týkat bytu v OV, ale také vybavení kanceláře nebo provozovny, rekreační nemovitosti či také bazénu a garáže. Pojistná částka se vypočítá paušálně, podle metrů čtverečních obytné plochy, její výši si tedy můžete snadno ověřit a zjistit, zda vám vyhovuje.

Připravena je také asistenční služba, kterou můžete využít bez ohledu na datum nebo hodinu. A jen tak mimochodem, v ceně za pojistné jsou také nejen základní, ale i tzv. katastrofická rizika, nemusíte se proto starat o složité varianty připojištění a vzájemně je kombinovat se základní pojistkou. Požár, vichřice, pád laviny nebo záplavy, ale také škody způsobené zvěří. Myslí se na vše!

Rychlé sjednání bez zbytečných formalit

Jak si sjednat pojištění online? Jde o jednoduchou cestu, která vám ušetří čas a v neposlední řadě i dobrou náladu. Výhodou je komplexnost i transparentní jednání, vždy totiž máte přehled o všech detailech. Nepotřebujete oceňovat majetek a čekat na názor znalce, kalkulaci částky dostanete okamžitě – a jde o zcela nezávaznou nabídku.