Jak si snadno zajistit vůz pro stěhování a přepravu většího nákladu? Řešením je pronájem dodávky

Jak si snadno zajistit vůz pro stěhování a přepravu většího nákladu? Řešením je pronájem dodávky

20.6.2021 0 Od IN

Čeká vás brzy stěhování do nového bytu a řešíte problém s převozem veškerého nábytku a věcí? Existuje několik možností. Pokud disponujete vlastním vozem s dostatečným úložným prostorem, nejspíše máte po starostech. Co ale dělat, pokud nemáte vlastní dodávku?

Stěhovací služby jsou drahé a neefektivní

Mnozí lidé při řešení tohoto problému volí variantu, kdy si najmou stěhovací službu. Jenže ta je dnes poměrně drahou záležitostí. Kromě toho stěhovací firmy nemají tak široký vozový park, takže je leckdy nutné si vše objednávat až s několikatýdenním předstihem, což ne každému může vyhovovat. Stěhovací firmy jsou kromě toho dosti drahé, za den služeb zaplatíte běžně několik tisíc korun. Často se také stává, že při přenášení a převozu nábytku a ostatních věcí dojde k jejich poškození vlivem neopatrné manipulace.

Pronájem dodávky je levný a dá se uskutečnit bez větší námahy

V mnoha případech se jako nejúčinnější způsob jeví pronájem dodávky. Pakliže máte příslušné řidičské oprávnění, stačí si zvolit vhodnou společnost. V tuzemsku funguje kupříkladu firma Van2GO – půjčovna dodávek – Ostrava.

Působí nejen v Ostravě, najít ji lze rovněž pod odkazem pronájem dodávek – Praha.

Cena za denní pronájem dodávky, kterou pak lze používat při stěhování, ale také při různých dalších příležitostech, se pohybuje už od 890 Kč, což není nijak vysoká suma v porovnání s klasickou stěhovací službou. Je pravdou, že si nábytek musíte stěhovat sami, máte však díky tomu dokonalý přehled a minimalizujete riziko, že dojde ke ztrátě či poškození převážených předmětů.

Zmíněná společnost nabízí dodávky k pronájmu v Praze a Ostravě 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Disponuje širokým vozovým parkem, vybrat si můžete z dodávek různých velikostí, případně se dají zvolit klasická vozidla se speciální nástavbou. Vozy vám zapůjčí klidně do jedné hodiny od objednání, přičemž veškeré administrativní kroky provedete online, takže nemusíte ani nikam chodit. Ušetříte tím spoustu času a námahy se sháněním odpovídajícího a spolehlivého vozu.