Kalibry nakupte u specialistů

Kalibry nakupte u specialistů

20.6.2021 0 Od IN

Používáte ve výrobě kalibry? Aby ne! Dokáží významně usnadnit práci a urychlit kontrolu hotových výrobků. Pomohou odhalit zmetky ještě dříve, než je pošlete zákazníkům. Kde se vyplatí je nakoupit?

Kalibry pořídíte u prodejců měřicího vybavení. Kde vám ale nabídnou opravdu velký výběr? Široký sortiment měrek a kontrolních kalibrů nabízí společnost Michovský TOOLS v e-shopu Kalibry.cz: https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/.

Kalibry všech možných i nemožných typů

Každý kalibr je vyroben na konkrétní rozměr. Nedá se používat univerzálně, je možné s ním ověřovat jen jednu danou délku, průměr či jiný rozměr, právě proto se kalibry vyplatí používat zejména ve velkovýrobě. Někdy ale může být problém sehnat kalibr na dané použití či atypickou součástku.

Typicky se setkáte s kalibry válečkovými, ty jsou určeny k měření vnitřních průměrů, a třmenovými, jimiž se měří vnější rozměry. Dále najdete tvarové kalibry pro měření ozubení, závitů a jiných tvarů. Závitové kalibry a kroužky se samozřejmě dělí podle typu závitů – M, G a další. Právě v nabídce Michovský TOOLS objevíte i varianty UN, BSW, Rp, RC, NPTF, UNJEF a mnohé jiné.

Nechte si vyrobit kalibr na přání

Nenašli jste takový kalibr, který potřebujete? Žádné strachy, firma vám umí vyrobit kalibr také přesně na míru podle výkresů. Jestliže výkres nemáte, ozvěte se, vše se dá nějak vyřešit. Budete-li si to přát, kalibry je možné dodat i s inovativním DLC povlakem pro delší životnost. I bez povlaku mají však všechny dodávané kalibry vysokou odolnost, provedení je skutečně kvalitní. Je možné dodat je včetně dokladu o atestaci z certifikované kalibrační laboratoře.

Sortiment kalibrů je skutečně rozsáhlý a veškeré nabízené kalibry uvedené v e-shopu jsou doopravdy skladem. Po vaší objednávce jsou tedy rovnou připraveny k expedici a vy na ně nemusíte dlouho čekat. Vyberte si kalibry, jež potřebujete, přímo na https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/.