Žižkov je velkou příležitostí nejen pro mladé rodiny

Žižkov je velkou příležitostí nejen pro mladé rodiny

23.9.2021 Vyp Od IN

Přemýšleli jste, kde se chcete jednou usadit? Možná je jedna z takových variant na dosah ruky, stačí se rozhlédnout po Žižkově a zjistit, jaké výhody má tato historická pražská čtvrť například pro mladé lidi a absolventy. Kulturní vyžití, zázemí pro rodinný život, ale také občanská vybavenost, kterou potřebujeme dnes a denně. Nákupy základních potravin, lékárna, ale i restaurace, zelený park nebo sportoviště. To vše najdete na Praze 3, části našeho hlavního města, kterému kyne opravdu světlá budoucnost. Chcete být také u toho?

Garsonka, ale také čtyřpokojová varianta

Vyberte si podle svého, protože možností je hned několik. Éra garsoniér ještě určitě neskončila, ale je faktem, že dnešní byty dávají svým majitelům hodně prosluněného prostoru. Varianta 4+kk je proto také k dispozici! Prodej bytu Praha 3 počítá s různými zájemci, neboť platí, že sto lidí znamená sto chutí. Balkon, lodžie nebo také předzahrádka, na které můžete pěstovat okrasnou zeleň ve volných chvílích.

Naplňte svůj život činností, ale také nezapomeňte na aktivní odpočinek. Procházka po parku Židovské pece znamená spoustu nových sil do dalších dnů, nebo snad ne? Můžete také jít do kina, poblíž bytu totiž budete mít proslulé Aero.

Projekt je laděn v nízkoenergetickém standardu

Úspora energií je na prvním místě a nízkoenergetický standard B je tak závazný pro všechny stavby, kterých se týká projekt Byty u parku v Praze. Garážová stání usnadní život, vybrané byty také mají k dispozici i terasu, na níž se bude opravdu báječně odpočívat. Městská zeleň je nedaleko, totéž ale platí o zastávkách MHD.

Autobusem se poté snadno dostanete na metro, které vás doveze kamkoliv v rámci celé Prahy. Pokud jste už zvažovali, jakým směrem se chcete v životě vydat, je určitě Praha v pomyslném užším finále, že?