Rigidní vinyly – podlahy, jaké jste vždycky chtěli

Rigidní vinyly – podlahy, jaké jste vždycky chtěli

15.5.2022 Vyp Od IN

Rigidní vinyly mají sice poněkud složitý název, ale jinak jsou to podlahy, po jakých jste vždy toužili, ačkoli se nedaly se sehnat. Pokusy s nejodolnějšími materiály a jejich neustálé vylepšování přinesly konečně své výsledky. Rigidní vinylové podlahy jsou krásné, odolné vůči poškrábání i vodě a pevné – jen tak něco s nimi nehne. Že by zázrak? Tak trochu ano.

 

S mazlíčky se dobře snesou

Máte doma psa, kočku, či králíčka? Mají drápky a sem tam udělají loužičku, ale nevadí – rigidním vinylům to neuškodí. Jejich vrchní vrstvu tvoří lak s příměsí korundu a to je jeden z nejodolnějších povrchů na trhu. Už nebudete muset pokládat na namáhaná místa na podlaze různé ochranné koberečky, užijete si krásný vzhled podlahy bez zbytečné práce navíc.

 

Nebojte se vody

Podlahy jsou 100% voděodolné. Znamená to, že je můžete bez obav položit i v koupelně anebo kuchyni. Umožní vám to mít v celém bytě jednotné podlahy, bez nevzhledných přerušení. Rigidní vinyly jsou totiž zároveň tak stálé, že nevyžadují na velkých plochách prahové dilatace. 

Zdroj: fotobanka

Ohlušující ticho

Měkký povrch a pevný základ podlahy zajistí, že vaše chůze nebude vydávat klapavé zvuky. Podlahy se nijak nerozvrzají a nebudou skřípat ani časem, po letech užívání. Váš domov zůstane tichý a příjemný pro vás i pro sousedy.

 

Na podlahové topení

Rigidní vinyly jsou určeny i k použití na podlahové topení. Velmi dobře vedou teplo a mají dlouhou životnost, opravdu je nebude třeba vyměňovat dříve, než samotné topení. Budou spolehlivou součástí domu po dlouhá desetiletí.

 

Žádné kroucení a odlepování

Rigidní vinyly BARLINEK se dodávají v deskách, které se pokládají jako kterákoli jiná plovoucí podlaha – napevno se k sobě přiklapnou. Díly jsou mimořádně pevné, protože jejich bázi tvoří minerální jádro – materiál připomínající kámen. Nebudou se vám nikde kroutit, ani v rozích odlepovat, nebudou se tvořit spáry mezi díly, na to se spolehněte.

 

Krása přírodního dřeva

Skvělé technické parametry by nebyly k ničemu, kdyby podlahy nebyly zároveň také krásné. Věrně napodobují vzhled přírodního dřeva od démonické barvy tmavých exotických stromů, přes tabákové a ořechové tóny až ke světlým odstínům běleného dubu. Moderní interiéry s převahou skla si budou dobře rozumět s bílošedým vzorem DOVER BREEZE, venkovským domům sluší rustikální BARLEY FLOW a s modrými a zelenými tóny koupelen výborně ladí třeba SANTORINI SUN. A to jsou jen tři z mnoha dalších vzorů výjimečných rigidních vinylových podlah. S celou škálou dalších designů se můžete seznámit na stránkách Barlinek.cz. Nezapomeňte, že můžete využít skvělou službu!