Jak jsem začala používat ekologické produkty

Jak jsem začala používat ekologické produkty

15.2.2021 0 Od IN

Jak jsem začala používat ekologické produkty

K životu a používání různých produktů pro domov a sebe přistupuji tak, jak jsem se celý život učila. Jsem ve věku seniora, 65 let, ale cítím se mladá. Proto nezavrhuji nic, co bere někdo jako novinku, modní a nebo trendy zboží.

Zavolala mně dcera, že si bude objednávat ekologické produkty, jestli chci něco vyzkoušet. Řekla jsem si, proč ne. Vyzkouším a uvidím. Neměla jsem nic, co bych nutně potřebovala, ale nabídku na e-shopu jsem si prohlédla. Ano, umím na počítači pracovat a brouzdat na internetu.

Vyzkouším ústní vodu

Proč zrovna ústní vodu? Mám dlouhodobě problém s dásněmi, a ne každá ústní voda je pro mě vhodná. Vyzkoušela jsem hodně různých ústních vod, ale ne vždy jsem byla spokojená. Většinou jsem se vrátila ke staré a vyzkoušené klasice domácí lékárny.

Občas, když mě dásně velmi bolí, používám na vyplachování úst přírodní klasiku domácího léčitelství, odvar ze šalvěje. Je to naprosto přírodní produkt, šalvěj si pěstuji na zahrádce a každý rok si nasuším pořádnou dávku pro domácí použití.

Na -shopu Econea jsem si tedy objednala to, co mě nejvíce zajímá, 100% ekoprodukt ústní vodu s černuchou.

Econea je rychlá, za dva dny byla objednávka vyřízena

Hned jsem vyzkoušela, jak se budu cítit. Ústní voda je chuť velmi příjemná, nedráždi moje dásně. Měla jsem i podobný pocit, jako když si dělám výplach svými bylinkami.
Velmi milý  bonus pro mě jako pro pejskařku je, že výrobek není testován na zvířatech, jak jsem si přečetla v přiložených materiálech.

Určitě budu kupovat a vyzkouším i další produkty z nabídky eko kosmetiky. Dcera si objednala i zubní pastu pro vnučku, krém na ruce pro zetě, a sama pro sebe jako parádu šampón na vlasy.

S nákupem jsem byla spokojená a držím palce mladými lidem, kteří e-shop Econea provozují, a kterým není lhostejné to, jak žijeme.