Cesta vlakem do Chorvatska je rychlá a pohodlná

Cesta vlakem do Chorvatska je rychlá a pohodlná

6.2.2021 2 Od IN

Cesta vlakem do Chorvatska je rychlá a pohodlná

Vybíráte dovolenou a přemýšlíte, do které části se letos vydat?
Toužíte po moři a dalších radovánkách, které nabízejí přímořské lokality s teplým klimatem?

Nechcete zbytečně riskovat neplánované výdaje či dokonce uvíznutí v zahraničí v důsledku nečekaného zhoršení epidemiologické situace, jak se na jaře loňského roku stalo nejednomu cestovateli? Zvolte některou z destinací v oblíbeném a slunném Chorvatsku.

Nemusíte jezdit vlastním autem, nebo autobusem. Můžete využít lepší dopravní prostředek a vyrazit vlakem do Chorvatska.

Proč se vydat zrovna vlakem do Chorvatska?

Chorvatsko je překrásné. A nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé. Chorvatsko je krásná země s malebnou přírodou a bohatou historií. Skvěle si tu užijí nejen milovníci dovádění ve vlnách a slunění se na pláží; můžete se tu vydat na procházky po pobřeží i náročné treky.

V Chorvatsku navíc najdete úchvatné historické památky včetně rozsáhlých pevnostních opevnění. V centru města Pula dokonce stojí skvěle zachovalé koloseum pamatující slávu starověkého Říma. A vydat se můžete i na plavbu mezi mnoha ostrovy, díky nimž je Chorvatsko doslova rájem jachtařů.

V Chorvatsku jsou Čeští turisté vždy vítáni

Chorvatsko vítá České turisty s otevřenou náručí a snaží se jim vycházet vstříc i v době pandemie. Aby také ne – Češi rádi jezdí do Chorvatska po dlouhá léta a tvoří nemalé procento návštěvníků země.

Vlakem se do Chorvatska dostanete rychle. Nejen do Istrie Pravidelné vlakové spojení s mnoha chorvatskými destinacemi provozuje společnost RegioJet.

A nabízí i celé pobytové balíčky. Můžete si tak vybrat pobyt třeba v Hotelu Delfin Plava Laguna v čarokrásné Istrii. Za velice příjemnou cenu tak získáte komfortní ubytování s plnou penzí či polopenzí a bazénem, dopřár si bude moci celou řadu zábavných aktivit od plachtění, vodního lyžování a potápění až po jízdu na koni a minigolf. Skvěle si tu užijí zábavu i děti.

V ceně pobytu je samozřejmě doprava pohodlným vlakem .
A navíc budete skvěle chráněni proti nejrůznějším problémům, které by vám mohlo postavit do cesty zhoršení epidemiologické situace. V případě uzavření hranic dostanete své peníze zpátky. Storno pojištění vás ochrání v případě, že v termínu cesty budete mít pozitivní test či nařízenou karanténu. A sjednat si můžete i pojištění, na které se lze plně spolehnout.