Autodoprava a kontejnerová přeprava Hranice

Autodoprava a kontejnerová přeprava Hranice

10.2.2021 2 Od IN

Autodoprava a kontejnerová přeprava Hranice

Společnost Forte se již více jak 15 let stará o autodopravu, kontejnerovou přepravu, odvoz suti, odpadů, ale i převozem sypkých materiálů, jako jsou štěrky a písky), tvrdým převozem materiálů, jako je beton anebo štípané dřevo.

Svým zákazníkům nabízí přepravu různých stavebních strojů, dřevěných vazeb, palet nebo i hutního materiálu.

Společně s autodopravu a přepravou veškerého nákladu nabízí i stavební práce, mezi které patří ty zemní a výkopové, ale součástí prací jsou i demolice objektů.

Autopark

Autodoprava Forte disponuje ve svém vozovém parku nejrůznějšími přepravními vozidly. Díky rozsáhlému autoparku může využít například práci s hydraulickou rukou, díky které je možné přeprava palet, dřevěných vazeb nebo řeziva do délky 8 metrů. Lze díky ní převážet i stavební buňky nebo menší stavební stroje, které mají nižší váhu (do 8 tun).

Výkopové a zemní práce jsou prováděny bagrem. Dle typu zakázky se může využít malý, dobře dostupný do různých terénů nebo i velký pro rozsáhlejší typy prací. Samozřejmostí je i zajištění ekologické likvidace zeminy nebo její uložení. V nabídce služeb se nacházejí i demolice objektů a jejich demontáž.

Pro přepravu nadrozměrných částí je připraveno k tomu určené vozidlo sloužící pro tyto účely a samozřejmě i jeho doprovodné vozidlo, které upozorňuje na jedoucí nadměrný náklad.