Vychytávky a příslušenství k mobilu do kuchyně, které prostě musíte mít!

Vychytávky a příslušenství k mobilu do kuchyně, které prostě musíte mít!

1.11.2021 Vyp Od IN

Bez telefonu se mnozí z nás už dneska neobejdou. Na trhu jsou chytré mobily, které už dávno neslouží jen k telefonování a posílání zpráv, ale mají mnohem širší využití. Využijeme je jako foťák, navigaci a kalendář, nahradí nám i rádio. Bez jakého příslušenství se neobejdete?

Telefon má své uplatnění i v kuchyni

Chytrý telefon vlastní už většina z nás, je pro nás naprosto nepostradatelným společníkem. A to i v kuchyni. Kromě toho, že si z něj můžeme pouštět hudbu, poslouží nám i jako nekonečná studnice receptů. Aby nám ale dlouho a dobře sloužil, je třeba se o něj dobře starat a mít další příslušenství k mobilu.

Bez čeho se neobejdete?

Díky příslušenství svůj mobil vyladíte k dokonalosti. Zvýšíte jeho potenciál a dostanete z něj maximum. Co určitě oceníte?

Ochranné sklo

Nejdražší součástí každého telefonu je jeho displej. Ochranné sklo ho ochrání před poškrábáním a rozbitím, nebudete se tak muset bát, že si ho poškodíte. Od věci není ani pouzdro nebo kryt, které ochrání tělo telefonu.

Víte, že na trhu jsou i ochranné folie, ty ale mnohdy mají tendenci se odlepovat? U tvrzeného skla to nehrozí, navíc má ještě lepší ochranu proti nárazu. Když vám telefon upadne, kvalitní ochranné sklo náraz absorbuje a možná se i roztříští, displej telefonu ale může být naprosto nepoškozený.

Bezdrátový reproduktor

Nevaří se vám líp, když při tom posloucháte oblíbenou hudbu? Abyste si ji vychutnali naplno, propojte si telefon s bezdrátovým reproduktorem.

Víte, že když si pořídíte malý přenosný reproduktor, můžete ho pak brát s sebou i na cesty?

Zdroj: Fotobanka

Držák

Telefon většinou nosíme při sobě, sem tam ale jsou chvíle, kdy ho potřebujeme odložit. Třeba když na displeji máme otevřený nějaký recept, který aktuálně připravujeme. V takovou chvíli přijde vhod držák na telefon. Nebo třeba v autě, na kole apod.

Powerbanka

Aby vám nikdy nedošla v telefonu šťáva, a to ani ve chvíli, kdy nemáte poblíž volnou zásuvku, neměla by ve výbavě k vašemu telefonu chybět ani powerbanka.

Bezdrátová sluchátka

Pohybujte se volně po kuchyni, nenechejte se omezovat kabely a poslouchejte oblíbenou hudbu nebo třeba audioknihu. Díky bezdrátovým sluchátkům se nemusíte bát ani zlomeného konektoru.

Paměťová karta

Ukládáte si do telefonu fotky jídel, která jste uvařili, abyste se jimi mohli dál chlubit? Nechcete přijít o recept, který se vám obzvlášť povedl a vaši blízcí si na něm pochutnali? Rozšiřte interní paměť telefonu pomocí paměťové karty, ať se vám to tam všechno vejde.