Hlavní důvody pro pořízení repasovaného počítače

Hlavní důvody pro pořízení repasovaného počítače

17.3.2021 0 Od IN

Hlavní důvody pro pořízení repasovaného počítače

Bez kvalitního počítače nebo notebooku se dnes neobejde skoro nikdo z vás. Zvláště v době, kdy mnozí lidé PC používají nejen během volného času, ale také k práci, neboť jsou v době pandemie koronaviru na home office. Jenže co dělat, pokud vám počítač dosloužil a nemáte desítky tisíc na to, abyste si hned pořídili nový v některém z obchodů? Řešením je volba repasovaného modelu.

Finanční náklady jsou oproti novým počítačům výrazně nižší

Hlavní předností, která platí prakticky bez výjimky pro všechny repasované počítače, je nízká pořizovací cena. V porovnání se stejně výkonným zařízením totiž za nákup utratíte o desítky procent méně peněz. I za cenu pod 10 tisíc korun máte možnost získat počítač, s nímž budete naprosto spokojeni. Zvyšuje se tak dostupnost počítačů, dovolit si je mohou lidé bez vysokých příjmů, aniž by se museli zadlužovat.

Před prodejem je repasovaný počítač uvedený do perfektního stavu

Pro repasované počítače hovoří nejen cena, byť je hlavní výhodou. U repasovaných strojů se nemusíte obávat toho, že by vám brzy vypověděly službu, leckdy vydrží fungovat stejně dlouho a poctivě jako nové přístroje, rozhodně však déle nežli zboží, jež pořídíte někde v bazaru či zastavárně. Veškeré komponenty jsou totiž důkladně zkontrolované. Pokud odborníci při prohlídce a zkoušce zjistí, že některé částí nefungují, potažmo jsou příliš opotřebované, vymění je. Teprve poté zařízení nabídnou k prodeji. Na repasované počítače je tudíž plné spolehnutí. Vztahuje se na ně záruční lhůta, a to minimálně na dobu 6 měsíců. Dobří prodejci však záruční lhůty u repasovaných PC prodlužují na rok, někdy dokonce na dva roky, což už je srovnatelné se zcela novými produkty.

Možnost snadného nákupu online

Repasované počítače tedy rozhodně nejsou špatnou volbou, ba spíše naopak. A kde je pořídit? Bohatou škálu zboží najdete kupříkladu v eshopu https://www.malicomputer.cz. Kromě stolních PC jsou zde k dostání notebooky a tablety, od základních až po vysoce výkonné, s nimiž si budete moci zahrát nejnáročnější online hry, potažmo sledovat internetovou televizi apod.