Poznejte osobnost dítěte pomocí astrologie

Poznejte osobnost dítěte pomocí astrologie

31.10.2022 Vyp Od IN

Astrologie představuje účinný nástroj pro objektivní posouzení charakteru dítěte.  Vlohy, nadání, skryté povahové rysy, vnější projevy, rodinné dispozici o dětské osobnosti napoví mnohé.  Dětský horoskop je kvalitním nástrojem pro poznání jedinečných vloh ditěte, které můžete společně podporovat. Tyto informace velmi pomáhají při výběru studia a následného profesního uplatnění. Současně porozumíte i stínovým stránkám dítěte a jeho problematickým oblastem.

 

Jaké informace zjisíte z dětského horoskopu?

Pokud se blíže seznámíte s jakými předpoklady a „výbavou“ přišlo dítě na svět, máte možnost od jeho útlého věku harmonicky rozvíjet jeho osobnost, nadání a citové (emoční) potřeby. Na druhou stranu budete připraveni i na zátěžové situace a snadněji zvládnete rozmanité napěťové aspekty charakteru, případně nelehké osudové vlivy. Nyní konkrétní oblasti, které díky horoskopu velmi rychle zjistíte:

 

  • typologie osobnosti dítěte
  • studijní i profesní vlohy
  • zdravotní dispozice
  • vztahové předpoklady
  • emoční potřeby
  • vztah k rodičům /vliv rodové linie aj.

 

Zdroj: fotobanka

 

Horoskopy členů rodiny

Výklad dětského horoskopu se dotýká i vztahů dítěte s jeho rodičí (prarodiči). Proto společně s dětským horoskopem doporučuji lépe poznat osobnosti rodinných příslušníků. Zjistíte tak, jak na sebe jednotliví členové reagují a co mají společného a kde můžete čekat nedorozumění. Z porovnání rodinných horoskopů zjistíme, kde jsou největší disharmonické vlivy nebo v jakých oblastech se ukazuje vzájemná podpora a harmonie.